Charitativní kalendář

25.10.2020

Letošní rok jsem zasvětila prvnímu velkému projektu. V lednu jsem navštívila charitativní koncert Xindla X, kde jsem se osobně setkala se zástupci "Domu pro Jůlii". Projekt se mě opravdu velmi dotknul, tak jsem se rozhodla přispět svou troškou do mlýna. Co umím? Co můžu nabídnout? A tak se zjevila myšlenka kalendáře. 

Na projektu se podílelo 12 dětí, které jsem zdarma nafotila. Po kompletaci fotografií se mi partnerem stala také firma Dastax, která mi nabídla lepší cenu za tisk kalendářů. A tak, 100 kousků autorského, charitativního  kalendáře, bylo na světě. K zakoupení jsou 4 různé varianty - barevné verze 500,- Kč, černobílá 600Kč. Celá částka putuje na projekt :) 

Proto, jestli hledáte originální dárek pod stromeček, jste tady správně. Protože kalendář udělá radost hned 3x! Vám - za příspěvek na dobrý projekt, Obdarovanému, a také tvůrcům projektu :) 

A že nevíte, co je ten "Dům pro Jůlii"? Je to dětský hospic pro děti v terminálním stádiu nemoci. A nejen pro ně - také pro jejich rodiče, kteří zde naleznou potřebnou podporu v tom nejtěžším období. 

Pro objednání kalendáře můžete použít formulář níže. Zvolte také Vámi preferovanou variantu. Všechny kalendáře jsou nástěnné, ve velikosti A3.